زرشک را بیشتر بشناسیم

زرشک قاین

زرشک قاین

زرشک قاین، زرشک قائن، زرشک قائنات، زرشک قاینات

اصلی ترین و بزرگترین تولید کننده زرشک دنیا شهرستان قاینات از خراسان جنوبی می باشد،زرشک خراسان، زرشک قاینات، زرشک قرمز، زرشک بیدانه، زرشک پلویی اینها همه اشاره به زرشک قاینات دارد، زرشک قاین در ایران و جهان محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

قاینات خاستگاه زعفران جهان

کمی بیشتر در مورد قاین و زرشک قاین بدانیم

قاین کجاست؟

قاین یا قائن ، دومین شهر بزرگ خراسان جنوبی پس از بیرجند به حساب می آید، در شمال استان خراسان جنوبی می باشد و فاصه آن تا مرکز استان(بیرجند) 100 کیلومتر و تا مشهد 380 کیلومتر می باشد.

زرشک قائن

قائن به دلیل آب و هوا و اقلیم خاص مرغوب ترین زرشک دنیا را دارد، و مهد زرشک جهان می باشد.

از مهمترین محصولات کشاورزی قاین می توان به زرشک و زعفران اشاره داشت، زرشک قرمز بیدانه را در تمام ایران با نام زرشک قاینات می شناسند و این نشان از کیفیت بالاو قدمت یک محصول می باشد که اینچنین توانسته برند شود و بر سر زبان ها بیاید، زرشک قاین را شما می توانید با بالاترین کیفیت و مناسب تریت قیمت مستقیم از قاین در سایت طلای سرخ تهیه کنید.

در فصل پاییز درختان با دانه های قرمز زرشک منظره ای زیبا و خارق العاده را خلق می کند.

شغل اصلی مردم منطقه قائنات کشاورزی هست و غیر ممکن است که کشاورزی را پیدا کنیم که  باغ زرشک و مزارع زعفران نداشته باشند. و تا حدودی بیشتر درآمدشان از کشاورزی می باشد.

زرشک قاین به دلیل خوشرنگتر و آبدارتر بودن نسبت به زرشک دیگر مناطق ایران از محبوبیت خاصی برخوردار  است ، و به همین خاطر است که هر کس به دنبال زرشک هست در گوگل زرشک قاین و قاینات را سرچ می کند .

سایت طلای سرخ در زمینه خرید و فروش زرشک در شهرستان قائنات به آدرس میدان 17 شهریور روبروی دانشگاه علوم پزشکی قاین فعال است، و کشاورزان زرشک و زعفران خود را به دفتر خرید زرشک و زعفران طلای سرخ آورده و تیم طلای سرخ روی سایت گذاشته و تبلیغات انجام می دهد تا خریدار برای محصول کشاورز پیدا کند، پس خرید از سایت طلای سرخ یعنی خرید مستقیم و بدون واسطه زرشک و زعفران از کشاورز با قیمت مناسب و کیفیت عالی بازار قاین.

چنانچه قصد خرید زرشک عمده در حجم بالا و برای صادرات یا پخش دارید ، فقط کافیست به سایت طلای سرخ بسپارید تا زرشک با بالاترین کیفیتت و نازلترین قیمت را برای شما فراهم کند.

زرشک قاینات

خرید مرغوبترین زرشک قاین از سایت طلای سرخ

برای مشاهده لیست انواع زرشک سایت طلای سرخ و خرید زرشک اینجا کلیک کنید.

چنانچه قصد خرید زعفران اصل قاینات مستقیم از کشاورز را دارید اینجا کلیک کنید.

سایت طلای سرخ از فعالترین مجموعه ها در زمینه پخش زرشک هست که دفتر اصلی آن در شهرستان قائنات می باشد، جهت مشاوره و استعلام قیمت با مدیریت مجموعه طلای سرخ در ارتباط باشید.

09159643959 اسماعیل پور

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.