قیمت زعفران

قیمت روز گل زعفران { 1402 } و کمیسیون خرید و اجرت توزیع گل زعفران

قیمت روز گل زعفران 1402 در بازار گل تربت حیدریه

قیمت روزانه گل زعفران شهرهای مختلف : قاینات ، تربت حیدریه ،مه ولات ، صفی آباد ،  تایباد ، خواف  ، سرایان ، باخرز و فاروج و سایر شهرها در فصل برداشت یعنی اواسط مهر تا آذر در سایت طلای سرخ ساعت 11 هر روز اعلام و به فروش می رسد [ آپدیت مهر 1402 ]

روز گذشته 9 مهر 1402 حرف و حدیثهایی از قیمت گل منی 3میلیون تا 4.500میلیون بود ( هر کیلو گل زعفران 1 میلیون تا 1میلیون و پانصد ) که البته برای تست دستگاه های زعفران خشک کن ممکن از یک کیلو یا چند کیلو معامله شده باشد و اما خریدار گل در منی 3 میلیون زیاد بود که خواستار جمع آوری 100 کیلو گل تا کیلویی یک میلیون بودند و این یعنی زعفران نگین این گل به قیمت بالای 80 میلیون تمام شده است. البته که به زودی با همه گیر شدن برداشت گل زعفران این قیمت های فضایی شکسته و قیمتها روزانه اعلام می شود.

امروز 8 مهر 1402 قیمت زعفران نگین بورس از 46.300 تا 47.600 و زعفران نگین سوپر اتویی صادراتی تا 50 میلیون تومان معامله می شود ، با این قیمت ها انتظار می رود قیمت گل زعفران امسال در اول فصل بالا باشد ، همه چیز به میزان برداشت زعفران امسال دارد که آیا قیمت زعفران روی همین قیمت ها خواهد ماند یا کاهش پیدا خواهد کرد .

در ضمن در همایشی که به میزبانی زعفران اصیل خراسان در تاریخ 31 شهریور 1402 در تالار همایش نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد با توجه به همه پرسی انجام گرفته از شرکت کنندگان که اغلب کشاورزان و تولیدکنندگان زعفران و فراوری کنندگان و بازاریان بازار زعفران بودند ، اجرت توزیع گل زعفران از بین 5000تومان و 6000 هزار تومان و هر من ( 3 کیلو ) 20 هزار تومان مبلغ 5000 هزار تومان بیشترین رای را داشت و همچنین کمیسیون خرید گل زعفران از بین گزینه های 7000تومان و 8000تومان و یک من یا 3 کیلو 24هزار تومان مبلغ کمیسیون خرید گل زعفران 7000 تومان بیشترین رای را داشت ، قیمت  پاک گر هم به زودی با آمدن و گل در سایت اعلام می شود.

به امید بهاری زعفرانی در فصل پاییز ، فصل گل زعفران دومین بهار ایران عزیزمان.

در مقاله ای که لینک آن را در زیر مشاهده می کنید کارشناسان به تجزیه و تحلیل میزان بارندگی و برداشت زعفران در سال های گذشته پرداخته اند که ارتباط مستقیم روی پیش بینی قیمت زعفران امسال خواهد داشت. روی لینک زیر کلیک کنید.

پیش بینی قیمت زعفران در فصل جدید 1402 ( کمتر از یک ماه دیگر )

قیمت هایی که در پایین مشاهده می کنید مربوط به قیمت گل زعفران قائنات ، تربت حیدریه ، تایباد و فاروج در اواخر فصل برداشت زعفران در سال 1401( آبان ) است.

تا یک ماه دیگر از اواسط مهرماه آغاز فصل برداشت طلای سرخ در خراسان آغاز و قیمت روز گل زعفران اعلام می شود.( سال گذشته 1401)

هر کیلو گل زعفران : 270تا 350 هزار تومان (با توجه به کیفیت زعفران)

هر من گل زعفران : 800 تا 1میلیون تومان (هر من 3 کیلو می باشد)

قابل ذکر است که در سال گذشته در ابتدای فصل برداشت قیمت هر کیلو گل زعفران تا 800 هزار تومان هم به فروش می رفت.

برای خرید گل زعفران قاینات با شماره بالای سایت ( آقای اسماعیل پور ) تماس بگیرید.( گل آبیز قاین در فصل برداشت ( اواسط آبان ) موجود است)

هر کیلو گل زعفران مرغوب حدود 12 گرم زعفران خشک می دهد، و هر 80 کیلو گل زعفران حدود یک کیلو زعفران خشک جواب می دهد.(بستگی به گل زعفران و منطقه دارد)

"قیمت روز گل زعفران

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس بالای سایت تماس بگیرید.

همچنین فروشگاه طلای سرخ قاینات در محل فروشگاه (قاین، میدان 17 شهریور ، روبروی دانششکده پرستاری و مامایی قاینات) اقدام به فروش گل روزانه قاینات کرده است ، و به قیمت درج شده در سایت فروش حضوری گل زعفران را داریم، همچنین کشاورزان عزیز می توانند زعفران خود را به این مرکز آورده تا با دستگاه زعفران شما را بصورت اتویی خشک کنیم و خرید زعفران شما را تضمین می کنیم.

از جمله بزرگترین و باکیفیت ترین شهرهای تولید زعفران در خراسان بزرگ می توان به تربت حیدریه ، قاینات ، سرایان ، تایباد ،باخرز ، نیشابور و فاروج اشاره داشت، که تعیین کننده اصلی قیمت روز گل زعفران هستند.

قیمت روز گل زعفران

قییمت روز گل زعفران با توجه به قیمت روز گل زعفران شهرهای اصلی تولید کننده زعفران تعیین می شود

برای خرید زعفران سوپرنگین اتویی فصل ( امسالی )

قیمت زعفران نگین سوپر اتویی امسالی

 • با برگ آزمایش
 • کروسین بالای 250
 •  ضمانت مرجوعی
 • ارسال رایگان به سراسر ایران
 • که محصول سال 1401مجموعه طلای سرخ  و در مجموعه خودمان زعفران خشک شده است.

برای اطلاع از قیمت روز انواع زعفران روی آن کلیک کنید.

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “قیمت روز گل زعفران { 1402 } و کمیسیون خرید و اجرت توزیع گل زعفران

 1. نازنین نعمتی گفت:

  چه موقع گل زعفران برداشت میشه ، و آیا گل زعفران هم در سایت طلای سرخ میشه خرید کرد ؟

  1. مدیر طلای سرخ گفت:

   سلام گل زعفران بسته به آب و هوای منطقه و زمان آبیاری از اواسط مهر ماه تا آذر ماه فصل برداشت است ، که در قائنات آبان ماه آغاز برداشت انجام می شود، و خرید و فروش گل زعفران در فصل برداشت در سایت طلای سرخ امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *