زرشک را بیشتر بشناسیم

قیمت زرشک تازه

قیمت خرید زرشک تازه

قیمت خرید زرشک تازه

در سایت طلای سرخ شما می توانید قیمت خرید انواع زرشک را هر روزه مشاهده کنید.

برای اطلاع از قیمت زرشک تازه با شاخه و خرید  زرشک تازه سال 1401 اینجا کلیک کنید.

در این مطلب سایت طلای سرخ منظور از زرشک تازه ، زرشک آبدار و نوبرانه آبان ماه که از درخت چیده می شود نیست، منظور زرشکی است که امسالی باشد و مراحل چیدن از درخت و خشک کردن طی چند ماه بعد از برداشت باشد و به سال بعد نیفتاده باشد، چون اگر زرشک به خوبی نگهدداری نشود و تهویه آن کمناسب نباشد امکان کپک و حشره زدن  آن زیاد است و زرشکی نامرغوب و سیاه می شود.

تمام محصولات موجود، محصول زراعی سال کشاورز می باشد و از نظر تازگی و کیفیت مطمئن باشید بهترین محصول به دست شما میرسد.

زرشک تازه با شاخه

این مطلب را بر اساس سرچ زیادی که در گوگل در مورد زرشک تازه شده بود در سایت گذاشتیم، و در فصل برداشت زرشک  که در شهر قائنات از مهر ماه تا پایان آبان ماه به طول می انجامد ، بیشتر در مورد زرشک نوبرانه و تازه آبدار برایتان خواهیم نوشت، و محصول زرشک تازه را به سبد محصولات خود اضافه خواهیم کرد.

البته این محصول را فقط با اتوبوس می توانیم به تمام شهرهای ایران به صورت زرشک تازه شاخه ای، زرشک تازه دون شده و یا بصورت خوله برای شما ارسال کنیم ، ارسال مستقیم از قاین به سراسر ایران انجام می گیرد.

برای خرید کلی و باغی زرشک تازه از قائنات با ما در تماس باشید.

زرشک تازه

فصل زرشک تازه پاییز و از مهر تا آبان می باشد

چنانچه در میدان تره بار و یا میوه فروشی فعالیت دارید پیشنهاد می کنم از همین حالا هماهنگی های لازم را برای خرید و سفارش هر روزه این محصول پرطرفدار انجام دهید، سال های گذشته ارسال زرشک تازه به میدان بار نوغان و میدان بار رضوی مشهد و میدان تره بار تهران و شیراز زیاد داشتیم و به دلیل ازیاد سفارشات خیلی از عزیزان از لیست خط خورد ، اگر قصد دارید زرشک تازه هر روزه در غرفه خود امسال داشته باشید، هماهنگی های لازم را انجام دهید.

 

در ادامه این مطلب شما پرفروش ترین محصولات زرشک که فروشنده های سایت قرار داده اند را مشاهده میکنید . اگر قصد خرید اینترنتی زرشک دارید، روی لینک کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *