قیمت زرشک

قیمت زرشک تالاری {1402}

قیمت زرشک تالاری

قیمت زرشک تالاری امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

تاریخ بروز رسانی : ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ( 1402/11/24)

در حال حاضر هر کیلو زرشک زیرتالاری یا  ( زرشک پلویی و زرشک شبه پفکی ) با قیمت حدود 150 هزار تومان داد و ستد می شود.

لیست محصولات زرشک تالاری ما :

ویژگی های زرشک زیرتالاری

زرشک زیرتالاری

زرشک زیر تالاری :

همانطور که در تصویر بالا می بینید دانه های زرشکی که از شاخه های زرشک روی تالار که برای پفکی شدن پهن شده است ریخته را زرشک زیرتالاری می نامند . نه به اندازه زرشک پفکی، درشت بوده و نه به اندازه  زرشک دانه اناری ریز است.

از طرفی رنگ آن نیز روشن تر از دانه اناری می باشد. به زبان ساده تر دانه های زرشکی که زیر داربست(تالار) می ریزد زرشک زیرتالاری نامیده می شود، می توان گفت زرشک زیر تالاری نوعی زرشک میان رده است از این رو می توان این نوع زرشک را زرشک شبه پفکی نیز نامید.

  • رنگ خوب نزدیک به پفکی
  • آبدار اما اندکی کمتر پفکی
  • طرفداران زیاد در رستوران ها
  • حد وسط بین زرشک پفکی و زرشک اناری می باشد.

معمولا افرادی که در عین اهمیت دادن به ظاهر محصول، نمی خواهند هزینه بالایی برای آن پرداخت کنند، به سراغ زرشک زیر تالاری می روند. زیرا قیمت زرشک زیر تالاری در عین بهره مندی از کیفیت و شکل مناسب و قابل قبول آن، از زرشک پفکی پایین تر است و همچنین شبه پفکی است.

خرید زرشک زیر تالاری


قیمت زرشک زیر تالاری غالبا بر اساس قیمت اناری و پفکی بدست می آید و قیمتی بین این دو نوع دارد. قیمت این محصول از زرشک اناری بیشتر و کمتر از پفکی می باشد و در مصارف رستوران مورد استفاده قرار می گیرد. برای اطلاع از قیمت زرشک تالاری می توانید روی لینک کلیک نمایید.


امکان خرید مستقیم و اینترنتی زرشک زیر تالاری با کیفیت از سایت فراهم است. برای خرید زرشک تالاری اینجا کلیک نمائید.
در صورت داشتن سوال و مشاوره می توانید از شماره ذکر شده در پایین سایت استفاده کنید.


زرشک زیر تالاری به دو دسته درجه یک و درجه دو نام گذاری و تقسیم می شود که فقط از لحاظ حجم و پف زرشک تفاوت داشته و نوع محصول مدنظر یکسان می باشد. برای مشاهده انواع زرشک زیر تالاری در سایت طلای سرخ روی قسمت خرید زرشک کلیک نمایید.

زرشک تالاری در واقع نوع ترکیبی زرشک خشک حاصل از دو شیوه بالا است. بیشتر این زرشک وقتی حاصل می شود که شاخه های حامل زرشک برای تولید زرشک پفکی روی تالارها قرار می گیرند.  بخشی از زرشک زیر این تالار ها می ریزد و بنابراین یک مخلوط و ترکیبی از زرشک پفکی و دانه اناری در زیر تالار ها داریم که کیفیت آن از زرشک پفکی پایین تر و از زرشک دانه اناری بهتر و بالاتر است.

همان گونه که انتظار نیز می رود قیمت زرشک زیرتالاری بین قیمت زرشک پفکی و قیمت زرشک دانه اناری است.  هر چه درصد پفکی این ترکیب بالاتر رود زرشک زیرتالاری بهتری از لحاظ تجاری داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *