زرشک را بیشتر بشناسیم

قیمت زرشک خراسان

قیمت زرشک در خراسان

در این قسمت از مطالب سایت طلای سرخ به بیان این خواهیم پرداخت که چرا همیشه قیمت زرشک در خراسان مدنظر خریداران و فروشندگان قرار دارد؟

زرشک به عنوان یکی از ارزشمندترین خشکبارها که در رستوران ها ، مصارف شخصی ، تولید مربا ، شربت و داروئی مورد استفاده قرار می گیرد.

قطب تولید و عرضه این محصول در خراسان و بویژه خراسان جنوبی و قائنات می باشد.

در خراسان کشاورزان و تولیدکنندگان زیادی در مزارع خود اقدام به کشت نهال زرشک نموده اند، آب و هوا و خاک این استان بسیار مناسب رویش زرشک بوده و هم اینکه درخچه مقاوم نیبت به کم آبی می باشد و از دیرباز زرشک در خراسان کشت و برداشت می شده است ، به طوریکه شما با پرسش سوالی از قدیمی ترها مبنی بر قطب تولید زعفران کجاست ، با پاسخ خراسان ، مشهد ، بیرجند و بخصوص قاینات روبرو خواهید شد.

قیمت زرشک خراسان

شهر مقدس مشهد، به عنوان مرکز استان خراسان رضوی و مرکز اقتصادی کل خراسان شناخته می شود.

بسیاری از محصولات و سوغات و هنرهای دستی از تمام شهرهای کل خراسان در این شهر به فروش می رسد.

از این رو اصولا برای خرید زرشک به عنوان محصول خاص خراسان ، خریداران و تجار سراغ از مشهد می گیرند و خرید زرشک مشهد را در دستور کار خود قرار می دهند، قیمت زرشک مشهد نسبت به سایر کشور ارزان تر و مناسب تر بوده و بدون واسطه و یا با حداقل واسطه به فروش میرسد.

زرشک قاینات

البته باید در نظر داشت فقط چون حجم های بالا و بارهای صادراتی در مشهد رد و بدل می شود می گوییم بازار اصلی زرشک مشهد است، وگرنه بر هیچ کس پوشیده نیست که قطب تولید زرشک جهان قاینات می باشد.

مجموعه طلای سرخ که یک تیم بومی مقیم قائنات می باشند در شهر قاین به صورت حضوری و تحت عنوان سایت طلای سرخ بصورت اینترنتی فعالیت دارند، و زرشک کشاورزان را بدون هیچ واسطه ای به بازار عرضه می دارد، شما می توانید برای خرید حجم بالای زرشک مستقیم از قاینات از طریق چت واتساپ پایین همین صفحه با مدیریت مجموعه طلای سرخ (اسماعیل پور)در ارتباط باشید و همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت روز زرشک اینجا کلیک کنید.

برای خرید زرشک خراسان و قائنات می توانید از طریق سایت طلای سرخ اقدام نمائید،کافیست بر روی گزینه خرید زرشک کلیک نمائید.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *