قیمت زرشک

قیمت زرشک پفکی

قیمت زرشک پفکی

تاریخ بروز رسانی قیمت زرشک پفکی : 10 آذر 1401 (1401/09/10)

در حال حاضر هر کیلو زرشک پفکی در بازار قاینات با قیمت 125 هزار تومان داد و ستد می شود.

قیمت زرشک پفکی

لیست محصولات ما:

ویژگی های زرشک پفکی

زرشک پفکی، درشت ترین نوع در بین انواع زرشک ها می باشد و  رنگ آن نیز روشن تر از سایر می باشد. این محصول بهترین رنگ و حجم را داشته و اغلب برای مصارف صادرات و موارد مشابه استفاده می شود. روش فراوری و نگه داری این محصول نیز با سایر زرشک ها نیز متفاوت است.

  • دارای رنگ بسیار روشن و خوشرنگ(بدور از نور خورشید خشک می شود)
  • طرفداران زیاد در کشورهای خارجه دارد.
  • گران ترین نوع زرشک قرمز بیدانه می باشد.
  • دانه های پف دار و درشت دارد.
  • مدت زمان مورد نیاز برای خشک شدن آن 4 تا 6 ماه می باشد.

تفاوت زرشک پفکی و دانه اناری از انواع زرشک، به عنوان دو نوع زرشک پرطرفدار، به ماهیت ساختاری آن ها بر می گردد. این دو زرشک از یک جنس و خانواده هستند ولی طی شرایط مختلف آبیاری و کشاورزی و همچنین فرآوری، خشک و عرضه به بازار، به دو نوع مختلف تبدیل می شوند.

خرید زرشک پفکی


 

امکان خرید مستقیم و اینترنتی زرشک پفکی با کیفیت از سایت فراهم است. برای خرید زرشک پفکی اینجا کلیک نمائید.
سعی ما بر این است قیمت های زرشک پفکی را بروز نگاه داشته تا شما بتوانید نسبت به خرید اینترنتی اقدام بفرمائید.
در صورت داشتن سوال و مشاوره می توانید از شماره ذکر شده در پایین سایت استفاده کنید.

قیمت زرشک پفکی از سایر انواع موجود در بازار بیشتر بوده و از آنجایی که بیشتر در رستوران های بزرگ و یا جهت صادرات مورد استفاده قرار میگیرد طرفداران خاص خودش را داشته که در تعیین نرخ آن دخیل است. 


زرشک پفکی به دو دسته درجه یک و درجه دو نام گذاری و تقسیم می شود که فقط از لحاظ حجم و پف زرشک تفاوت داشته و نوع محصول مدنظر یکسان می باشد. برای مشاهده انواع زرشک پفکی در سایت طلای سرخ روی قسمت خرید زرشک کلیک نمایید.

نکات مهم در نگهداری زرشک پفکی

پس از خرید خرده و عمده زرشک پفکی باید به این نکته توجه داشته باشید که زرشک برای نگهداری به شرایط خاص و مناسبی مانند یخچال و یا محیط سردخانه ای نیاز دارد و در صورتی که در بیرون از محیط یخچال نگهداری شود کدر میشود و تغییر رنگ می دهد و کیفیت آن کاهش پیدا می کند.

قیمت زرشک پفکی اعلا

قیمت زرشک پفکی اعلا رابطه مستقیمی با میزان کیفیت آن دارد و معمولا نسبت به انواع زرشک بالاتر است. سایز دانه ها؛ رنگ و کیفیت محصول و همچنین نحوه ی بسته بندی آن و نرخ ارز به دلیل صادراتی بودن این محصول و میزان برداشت از جمله مواردی می باشد که در قیمت زرشک پفکی تاثیرگذار است. شما می توانید برای خرید بهترین زرشک پفکی به منوی بالای سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.