زعفران ، زرشک و خشکبار را با بهترین قیمت بخرید

لطفا ابتدا نحوه کار سایت را با کلیک اینجا بخوانید

شما به عنوان یک خریدار با توجه به امتیازات ذیل می توانید با خیالی آسوده و مطمئن از سایت طلای سرخ ، زعفران ، زرشک و خشکبار مورد نظر خود را خریداری نمائید:(کلمات کلیدی: خربد اینترنتی زعفران , خرید اینترنتی زرشک , خرید اینترنتی خشکبار , خرید اینترنتی آجیل , خربد پستی زعفران , خرید پستی زرشک , خرید پستی خشکبار , خرید پستی آجیل , قیمت زرشک 98 , قیمت خشکبار 98 , قیمت آجیل 98 , خرید زرشک خراسان , خرید زرشک قاین , خرید زرشک مشهد , خرید زعفران خراسان , خرید زعفران قاین , خرید زعفران مشهد)

1- در سایت طلای سرخ یک محیط رقابتی سالم بین “فروشندگان” وجود دارد .

بدین ترتیب که هر فروشنده براساس فروش های موفق و میزان رضایت خریداران قبلی ، به وی یک امتیاز اختصاص داده می شود ک میتواند رتبه آن فروشنده در بین سایر فروشنده ها باشد و خریدار میتواند جنس مدنظر را از بین فروشندگان ، از فروشنده با امتیاز بالاتر خریداری نماید.

2- در سایت طلای سرخ “اتاق بورس” وجود دارد.

در اتاق بورس فروشگاه اینترنتی طلای سرخ کالای های موجود در سایت براساس قیمت مناسب تر به ترتیب نمایش داده می شوند . از این رو هم فروشندگان سعی خواهند داشت محصولات خود را با بهترین و مناسب ترین قیمت درج نمایند تا در صدر این لیست قرار گرفته و فروش بهتری داشته باشند و هم خریداران با انتخاب فروشندگان صدر لیست به محصول مدنظر با مناسب ترین قیمت دسترسی خواهند داشت.

3- پس از انجام خرید اینترنتی محصول توسط خریدار ، وجه پرداختی وی در حساب ما باقی می ماند .

تا زمان تایید خریدار از دریافت محصول و رضایت از کیفیت آن ، وجه پرداختی به فروشنده داده نخواهد شد. از این رو هرگونه نارضایتی و یا عدم تطبیق کالای خریداری شده با کالای دریافت شده ، امکان اعلام نارضایتی ، ثبت شکایت ، برگشت کالا برای خریدار وجود دارد .

4- سیستم پیام رسانی

خریدار و فروشنده می توانند از طریق سیستم پیامرسانی سایت ، با یکدیگر قبل از اقدام به خرید در ارتباط باشند تا خریدی مطمئن و دقیق صورت گیرد.

5- گروه حل اختلاف

در صورت بروز هرگونه اختلاف بین خریدار و فروشنده مساله توسط پرسنل رسیدگی به شکایات ما بررسی شده و تمامی مراحل خرید و پرداخت و مکالمات فروشنده و خریدار بررسی و حل اختلاف صورت می گیرد.

6- رتبه عالی و نظارت مطمئن

سایت طلای سرخ با کسب بهترین رتبه در نتایج جستجوهای اینترنتی و ارائه همزمان خدمات به فروشنده و خریدار و نظارت بر تمامی مراحل خرید و فروش ، اطمینان خاطر خریداران محترم را فراهم خواهد نمود.

با کلیک در اینجا ثبت نام کنید

مشاهده آموزش کار کردن خریداران در سایت طلای سرخ

قوانین و نحوه کار سایت طلای سرخ را با کلیک در اینجا مطالعه کنید