زعفران ، زرشک و خشکبار خود را بفروشید

لطفا ابتدا نحوه کار سایت را با کلیک اینجا بخوانید

ویدئو کوتاه معرفی ما:

 

شما به عنوان یک فروشنده زعفران ، فروشنده زرشک و فروشنده خشکبار با توجه به امتیازات ذیل می توانید در قالب فروش اینترنتی زعفران ، فروش اینترنتی زرشک ، فروش اینترنتی خشکبار با خیالی آسوده و مطمئن از طریق فروشگاه اینترنتی طلای سرخ ، زعفران ، زرشک و خشکبار خود را بفروشید:(کلمات کلیدی : خرید پستی زعفران ، خرید پستی زرشک ، خرید پستی خشکبار ، فروش زعفران ، فروش زرشک ، فروش خشکبار)

1- محیط رقابتی سالم

در سایت طلای سرخ یک محیط رقابتی سالم بین “فروشندگان” وجود دارد .

بدین ترتیب که هر فروشنده براساس فروش های موفق و میزان رضایت خریداران قبلی ، به وی یک امتیاز اختصاص داده می شود که میتواند رتبه آن فروشنده در بین سایر فروشنده ها باشد و خریدار میتواند جنس مدنظر را از بین فروشندگان ، از فروشنده با امتیاز بالاتر خریداری نماید که در این صورت بهترین میزان فروش را همیشه تجربه خواهید کرد.

2- اتاق بورس

در سایت طلای سرخ “اتاق بورس” وجود دارد که کالای های موجود در سایت براساس قیمت مناسب تر به ترتیب نمایش داده می شوند .

از این رو هم فروشندگان سعی خواهند داشت محصولات خود را با بهترین و مناسب ترین قیمت درج نمایند تا در صدر این لیست قرار گرفته و فروش بهتری داشته باشند و هم خریداران با انتخاب فروشندگان صدر لیست به محصول مدنظر با مناسب ترین قیمت دسترسی خواهند داشت.

3- وجه پرداختی

پس از انجام خرید اینترنتی محصول توسط خریدار ، وجه پرداختی وی در حساب ما باقی می ماند .

تا زمان تایید خریدار از دریافت محصول و رضایت از کیفیت آن ، وجه پرداختی به فروشنده داده نخواهد شد.

از این رو خریدار با خیال راحت و بدون نگرانی از هرگونه مشکل در خرید ، از شما خریداری خواهد داشت.

4-سیستم پیام رسانی

خریدار و فروشنده می توانند از طریق سیستم پیامرسانی سایت ، با یکدیگر قبل از اقدام به خرید در ارتباط باشند تا خریدی مطمئن و دقیق صورت گیرد.

5- بخش حل اختلاف

در صورت بروز هرگونه اختلاف بین خریدار و فروشنده مساله توسط پرسنل رسیدگی به شکایات ما بررسی شده و تمامی مراحل خرید و پرداخت و مکالمات فروشنده و خریدار بررسی و حل اختلاف صورت می گیرد.

6- رتبه خوب و نظارت بر عملکرد

سایت طلای سرخ با کسب بهترین رتبه در نتایج جستجوهای اینترنتی و ارائه همزمان خدمات به فروشنده و خریدار و نظارت بر تمامی مراحل خرید و فروش ، فضای فروش فوق العاده ای را برا فروشندگان فراهم میکند.

7-صرفه جویی در زمان و هزینه

فروشندگان دیگر نیازی به هزینه و زمان برای خرید و طراحی سایت ، دریافت نمادها و مجوزها و درگاه های اینترنتی ، کسب رتبه های بالای موتورهای جستجو مانند گوگل ، تبلیغات گسترده برای شناختن خود ، پشتیبانی سایت و … نخواهند داشت و فقط کافیست در سایت طلای سرخ ثبت نام کرده و محصول خود را بفروشند…

با کلیک در اینجا ثبت نام کنید

مشاهده آموزش کار کردن فروشندگان در سایت طلای سرخ

قوانین و نحوه کار سایت طلای سرخ را با کلیک در اینجا مطالعه کنید