اندکی درباره خرید زعفران

زعفران محصولی از دیار خراسان است که با کیفیت ترین این محصول در شهرهایی مانند قاین ، تربت حیدریه ، سرایان ، فردوس ، گناباد ، زاوه ، مشهد و ... کشت و برداشت می شود . در این صفحه امکان خرید زعفران اصل خراسان ، مشهد ، قاینات ، تربت ، سوپر نگین ، اتویی ، پوشال ، سرگل ، صادراتی ، بهرامن ، سحرخیز ، ادمان ، سادین ، مصطفوی ، هاشمی با قیمت مناسب برای شما عزیزان فراهم گردیده است. در بخش پایین نیز سوالاتی که در خصوص خرید زعفران مطرح می شود پاسخ داده شده است.

مشاهده دسته بندی زعفران در سایت

 1. خرید زعفران سرگل
 2. خرید زعفران سوپر نگین اتویی
 3. خرید زعفران نگین
 4. خرید زعفران شبه نگین
 5. خرید زعفران پوشال

در ادامه این قسمت به تشریح هر یک از این موارد پرداخته می شود :

 

 


 

خرید زعفران سرگل

در فروشگاه طلای سرخ، امکان خرید انواع زعفران سرگل میسر است. بدین صورت که از منوی سایت گزینه خرید زعفران را انتخاب نمائید و سپس در قسمت دسته بندی ، گزینه سرگل معمولی و ممتاز را انتخاب نمائید. با این کار در قسمت محصولات تمام محصولات زعفران سرگل جهت خرید نمایش داده می شود. در میان محصولات می توانید محصول یا محصولات مدنظر را براساس ویژگی هایی مانند قیمت و محبوبیت و نظرات خریداران ، انتخاب ، بررسی و خریداری نمایید.


خرید زعفران سوپر نگین اتویی

جهت خرید انواع زعفران نگین و سوپر نگین ، از منوی سایت گزینه خرید زعفران را انتخاب نمائید و سپس در قسمت دسته بندی ، گزینه زعفران نگین و سوپرنگین را انتخاب نمائید. با این کار در قسمت محصولات تمام محصولات زعفران نگین جهت خرید نمایش داده می شود. در میان محصولات می توانید محصول یا محصولات مدنظر را براساس ویژگی هایی مانند قیمت و محبوبیت و نظرات خریداران ، انتخاب ، بررسی و خریداری نمایید.


خرید زعفران نگین

از بین انواع زعفران، مدل های مختلف زعفران نگین گران ترین نوع زعفران شناخته می شود. زعفران نگین، زعفران سوپر نگین، زعفران نگین اتویی و صادراتی از انواع زعفران نگین می باشد . همانطور که در قسمت بالا ذکر شد برای خرید زعفران نگین نیز می توانید از توضیحات فوق استفاده نمایید.


خرید زعفران شبه نگین

جهت خرید زعفران شبه نگین ، از منوی سایت گزینه خرید زعفران را انتخاب نمائید و سپس در قسمت دسته بندی ، گزینه زعفران نگین و سوپرنگین را انتخاب نمائید. محصولات شبه نگین نیز با این کار در قسمت محصولات زعفران نگین جهت خرید نمایش داده می شود. در میان محصولات می توانید محصول یا محصولات مدنظر را براساس ویژگی هایی مانند قیمت و محبوبیت و نظرات خریداران ، انتخاب ، بررسی و خریداری نمایید.


خرید زعفران پوشال

در فروشگاه طلای سرخ، امکان خرید انواع زعفران پوشال نیز میسر است. بدین صورت که از منوی سایت گزینه خرید زعفران را انتخاب نمائید و سپس در قسمت دسته بندی ، گزینه پوشال معمولی و قمدار را انتخاب نمائید. با این کار در قسمت محصولات تمام محصولات زعفران پوشال جهت خرید نمایش داده می شود. در میان محصولات می توانید محصول یا محصولات مدنظر را براساس ویژگی هایی مانند قیمت و محبوبیت و نظرات خریداران ، انتخاب ، بررسی و خریداری نمایید.

اندکی درباره خرید زرشک

زرشک محصولی از دیار خراسان است که با کیفیت ترین این محصول در شهرهایی مانند قاین ، بیرجند ، زیرکوه ، گناباد ، مه ولات ، مشهد و ... کشت و برداشت می شود . در این صفحه امکان خرید انواه زرشک اصل خراسان ، مشهد ، قاینات ، زیرکوه ، پفکی ، تالاری ، اناری ، کوهی ، سیاه ، صادراتی ، بهرامن ، سحرخیز ، ادمان ، سادین ، مصطفوی ، هاشمی با قیمت مناسب برای شما عزیزان فراهم گردیده است. در بخش پایین نیز سوالاتی که در خصوص خرید زرشک مطرح می شود پاسخ داده شده است.

مشاهده دسته بندی زرشک در سایت

 1. خرید زرشک کوهی
 2. خرید زرشک پفکی
 3. خرید زرشک اناری
 4. خرید زرشک پلویی
 5. خرید زرشک سیاه
 6. خرید زرشک تالاری

در ادامه این قسمت به تشریح هر یک از این موارد پرداخته می شود :

 

خرید زرشک کوهی

زرشک کوهی از آندسته از زرشک هایی بوده که قیمت بسیار بالایی دارد و به ندرت یافت می شود. هر کیلو زرشک کوهی بین 200 هزار تومان تا 2 میلیون تومان داد و ستد می شود. در سایت طلای سرخ خرید زرشک کوهی امکانپذیر بوده و از بالای همین صفحه محصولات زرشک کوهی قابل مشاهده خواهند بود.

خرید زرشک کوهی

برای اطلاع از قیمت لحظه ای زرشک کوهی نیز می توانید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.


خرید زرشک پفکی

زرشک پفکی از دیرباز مورد توجه بیشتری نسبت به سایر انواع زرشک ها قرار گرفته است. این نوع زرشک که ۶ ماه زمان برای خشک شدن نیاز دارند، با کیفیت تر و مرغوبتر از زرشک های دیگر می باشد. از این رو خرید زرشک پفکی همیشه مورد توجه واقع شده است.

خرید زرشک پفکی

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص خرید زرشک پفکی می توانید از شماره تماس درج شده در پایین صفحه استفاده نمائید.


خرید زرشک اناری

زرشک دانه اناری در زیر نور افتاب و در مدت زمانی حدود 20 روز خشک و آماده استفاده قرار میگیرد . قیمت این نوع زعفران نسبت به سایر زعفران ها مناسب تر بوده و خریداران خاص خود را همیشه داشته و دارد. لذا در سایت طلای سرخ میتوان به  خرید زرشک اناری نیز پرداخت.

خرید زرشک اناری

در صورت اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران گرمی نیز می توانید با تماس در جریان این امر قرار بگیرید.


خرید زرشک پلویی

کدبانوها و آشپزهای ایرانی و باسلیقه همیشه به دنبال زرشک پلویی برای داشتن برنج با عطر و رنگ خاص می باشند. زرشک پلویی از دسته بندی های زرشک محسوب نمی شود اما در میان انواع زرشک ها ، زرشک باکیفیت و مناسب استفاده در آشپزی حرفه ای را زرشک پلویی می نامند. در سایت طلای سرخ امکان خرید این نوع زرشک نیز وجود دارد.

خرید زرشک پلویی

برای اطلاعات بیشتر از قیمت انواع زعفران پلویی نیز می توانید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.


خرید زرشک سیاه

جهت خرید زرشک سیاه ، از منوی سایت گزینه خرید زرشک و سپس زرشک کوهی را انتخاب نمائید. لیست محصولات زرشک سیاه که جهت خرید در سایت اضافه شده اند به نمایش درآمده و شما می توانید پس از بررسی قیمت و نظرات خریداران ، نسبت به خرید اقدام نمایید.


خرید زرشک تالاری

زرشک زیرتالاری نوع خاصی از زرشک پلویی است که با توجه به ویژگی های ظاهری و زمان برداشت از زرشک های دانه اناری و پفکی جدا می شود. طی چند سال اخیر، با توجه به سیاست های افزایش محصولات صادراتی و مختص به ایران، صنعت زرشک رونق یافته است. در سایت طلای سرخ در قسمت خرید زرشک ، زرشک تالاری جهت خرید اضافه می شود.