کلمات کلیدی (خرید زعفران ارزان , خرید زعفران مناسب , خرید زعفران از اینترنت , زعفران ارزان و مرغوب , خرید زرشک ارزان , خرید زرشک مناسب , خرید زرشک از اینترنت , زرشک ارزان و مرغوب , قیمت روز زعفران , قیمت زعفران 98 , قیمت زعفران 97 , قیمت امروز زعفران , فروشنده برتر زعفران , زعفران ارگانیک , خرید زعفران ارگانیک , قیمت روز زرشک , قیمت زرشک 98 , قیمت زرشک 97 , قیمت امروز زرشک , فروشنده برتر زرشک , زرشک ارگانیک , خرید زرشک ارگانیک)

روش کار سایت طلای سرخ

به طور کلی می توان گفت سایت طلای سرخ این امکان را به فروشندگان ، کشاورزان ، شخص عادی و … میدهد تا یک فروشگاه اینترنتی شخصی برای خود داشته باشد و محصولات (زرشک ، زعفران ، خشکبار ) خود را برای فروش در آن قرار بدهد . این فروشگاه یک ادرس منحصر بفرد داشته و فروشنده می تواند از آن در تبلیغات خود استفاده کند. حال تمام محصولات از تمام فروشندگان بصورت یکجا در سایت طلای سرخ نمایش داده شده و خریدار می تواند کالای مدنظر خود را پیدا و خریداری کند . پس از خریداری ، وجه در حساب سایت طلای سرخ باقی می ماند .صاحب و فروشنده آن کالا آن را برای خریدار ارسال کرده و پس از اینکه کالا به دست خریدار رسید ، وجه واریزی خریدار را از سایت طلای سرخ تحویل میگیرد. سهم کمیسیون سایت به ازای هر فروش 5 درصد هزینه سفارش می باشد.

قوانین مربوط به فروشندگان و حل اختلاف

1- فروشنده بایستی مشخصات محصولات خود را طبق محصول واقعی خود وارد نموده و از ذکر مسائل اضافی خودداری کند در غیر اینصورت در صورت ارسال کالا برای خریدار و نارضایتی خریدار مبنی بر عدم تطبیق محصول با مورد سایت و درنهایت محرز شدن این موضوع ، محصول ارجاع شده و فعالیت کاربر فروشنده در سایت معلق خواهد گردید. 2- فروشنده از زمانی که محصول فروشگاه وی فروخته شد و خریدار وجه را واریز کرده بود ، مدت 7 روز فرصت دارد کالا را برای خریدار ارسال و اطلاعات ارسال را در سایت وارد نماید. در صورت عدم ارسال کالا در بازه فوق و یا ثبت اطلاعات ارسال بصورت کذایی ، وجه پرداختی خریدار عودت داده شده و حساب کاربری فروشنده معلق می شود.هزینه ارسال کالا برعهده خریدار می باشد و فروشنده می تواند هنگام ایجاد محصول یا ویرایش آن ؛ قسمت حمل و نقل ، هزینه حمل و نقل را مشخص نماید تا توسط خریدار پرداخت گردد. بهتر است جهت جلوگیری از بروز مشکلات و قابل پیگیری بودن حمل و نقل کالا و دریافت کالا توسط خریدار از سرویس پست که قابل پیگیری باشد مانند پست پیشتاز استفاده کنید. 3-پس از ارسال کالا توسط فروشنده و دریافت آن توسط خریدار ؛ خریدار رضایت خود را از کالا اعلام داشته و تیک دریافت را میزند . از آن پس فروشنده قادر خواهد بود وجه سفارش خود را ( منهای تعرفه سایت ) از حساب کاربری خود درخواست کرده و بلافاصله برای وی واریز گردد. 4- در صورت بروز مشکل بین خریدار و فروشنده ، ایشان می توانند از سیستم پیام طلای سرخ با یکدیگر به گفتگو پرداخته و مساله را حل کرده در غیر اینصورت کادر حل اختلاف ما با بررسی پیام ها و سوابق سفارش و موارد مربوطه ، رأی به برگشت کالا یا تایید درستی سفارش خواهند داد.

قوانین مربوط به خریداران و حل اختلاف

1- خریدار بایستی مشخصات محصولات مورد نظر خود را با دقت مطالعه و سپس اقدام به خرید نمایید . هرگونه اعتراض خریدار مبنی بر عدم مطالعه کامل مشخصات محصول برعهده خود ایشان خواهد بود. 2- خریدار از زمانی که محصول بدستش رسید ، مدت 3 روز فرصت دارد گزینه تایید دریافت کالا و یا ثبت شکایت را ثبت کند در غیر اینصورت وضعیت سفارش وی بصورت خودکار در حالت تکمیل شده قرار خواهد گرفت و قابل اعتراض نبوده و وجه کالا برای فروشنده واریز خواهد شد. گفتنی است که صحت دریافت کالا توسط خریدار از طریق سایت های حمل و نقل قابل پیگیری می باشد. 3- در صورت بروز مشکل بین خریدار و فروشنده ، ایشان می توانند از سیستم پیام طلای سرخ با یکدیگر به گفتگو پرداخته و مساله را حل کرده در غیر اینصورت کادر حل اختلاف ما با بررسی پیام ها و سوابق سفارش و موارد مربوطه ، رأی به برگشت کالا یا تایید درستی سفارش خواهند داد.

قوانین کلی سایت و حل اختلاف

۱ – تمامي محصولات موجود در سايت توسط فروشندگان در سایت درج شده و مسولیت هرکدام برعهده فروشنده خواهد بود. ۲- فعاليت اين سايت تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد و با مجوزهای لازم بوده و اطمینان خریداران و فروشندگان هدف اصلی ماست. ۳ – كاربران مي بايست قبل از مبادرت به خريد از سايت در صفحه اي كه قبل از ورود به درگاه بانك مشاهده مي نمايند مشخصات خرید و کالاهای انتخابی را مجدد مورد بررسی قرار دهند تا در صورت بروز مشكل بتوانيم پاسخگوي مشكلات باشيم . ۴ – استفاده از مطالب و نمونه سوالات سايت بدون ذكر منبع ممنوع مي باشد . ۵ – سایت طلای سرخ می تواند مرجع قابل اطمینان برای خرید اینترنتی زعفران ، خرید اینترنتی زرشک و خرید اینترنتی سایر خشکبارها باشد.