مطالب سایت

از بازار زعفران چه خبر ؟ | در بورس زعفران چه می گذرد ؟

تحلیل بازار زعفران و بورس زعفران

امروز  22 مرداد 1402 و روند قیمت زعفران تقریبا در حالت رنج قرار گرفته است و در روز گذشته بیشترین حجم فروش بازار را نماد طلای سرخ با 600 کیلو معملات به خود اختصاص داد، با توجه به حجمم معاملات که در روز های اخیر تجربه می شود انتظار می رود که قیمت زعفران روی محدوده 45 تا 47 حمایت قوی بسازد و تا حدودی خیال فعالان این حوزه از ریزش زیاد راحت باشد.

بالاترین قیمت متعلق به نگین سحرخیز با 477050 ریال و پایین ترین قیمت با 458888 به گواهی نگین گلیران تعلق دارد ، بیشترین خروج زعفران از انبار طلای سرخ با 231/9 کیلو گرم بوده است و هیچ پذیرش و ورودی به انبار ها شاهد نبودیم ، روند زعفران در بازار آتی منفی بوده و معامله گران به دنبال افست کردن معاملات خود هستند.

موجودی انبارها

ظرفیت کل انبار ها 56 تن و 300 کیلوگرم است که در حال حاضر 23 تن ظرفیت خالی داریم و موجودی فعلی زعفران در انبارهای بورس 32تن و 554 کیلو می باشد، که عمده این زعفران ها در انحصار حقوقی ها می باشد.

 اخبار طلای سرخ

این بود تازه ترین اخبار بازار زعفران چنانچه نظری در این باره دارید در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید , در سایت طلای سرخ قیمت لحظه ای زعفران و اخبار بروز زعفران را رصد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *