زعفران را بیشتر بشناسیم

قیمت زعفران صادراتی چقدر است

قیمت زعفران صادراتی چقدر است

قیمت زعفران صادراتی

و اما زعفران ، گران ترین ادویه جهان ، مورد علاقه بسیاری از تجار ایرانی واقع شده است و قیمت زعفران صادراتی نیز تبدیل به یک ترند شده است. ایران به عنوان مهد و خاستگاه بهترین زعفران جهان ( طلای سرخ ) ، دارای پتانسیل فراوانی برای صادرات زعفران می باشد.

تولید زعفران با بهترین کیفیت ، رنگ دهی و عطر در ایران ، باعث شده تا زعفران ایران در سرتاسر دنیا طرفداران بسیاری داشته باشد و از این رو تجار زیادی به صادرات این محصول روی آورند.

قیمت زعفران صادراتی

برای جلب رضایت مشتریان در خارج از کشور، تجار و فروشندگان سعی می کنند بهترین نوع این محصول را برای صادرات استفاده نمایند و از این رو قیمت زعفران برای این منظور بسیار حائر اهمیت می باشد.

در بین انواع زعفران ها ، به طور معمول زعفران سوپر نگین ( اتویی – صادراتی ) را جهت این امر انتخاب می شود. این نوع زعفران نسبت به سایر انواع زعفران ها دارای کیفیت بسیار بالاتری بوده و از همین رو قیمت آن نیز بیشتر است.

مساله مهم دیگری که تجار به آن می پردازند، ارائه بهترین بسته بندی برای این امر است که موجب بها دادن و چشمگیر بودن این محصول باشد و لذا در محاسبه قیمت ها این مساله نیز گاهی مورد بررسی واقع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *