زعفران را بیشتر بشناسیم

خرید اینترنتی زعفران فله

چگونه از طریق اینترنت زعفران فله را تهیه کنیم؟

آیا فروش اینترنتی زعفران فله امکان پذیر است؟

بهترین فروشگاه اینترنتی زعفران فله اصلی کدام است؟

آیا می دانستید در سایت طلای سرخ می توانید زعفران فله خود را بفروش برسانید؟

هنگام تهیه زعفران فله سعی کنید که زعفران دارای قلم های درشت و رنگ روشن باشد، عطر و طعم هم که در مقدار کیلوگرم کاملا واضح می باشد و نیازی به پیگیری ندارد ولی قلم و میزان کثیفی(سفیدی) و خوش رنگ بودن در بعضی موارد مثل بسته بندی مهم است و بهتر است که هنگام خرید زعفران رعایت کنید.

شهرستان قائنات واقع در خراسان جنوبی با تولید بهترین و با کیفیت ترین زعفران در طول قرنهای متمادی، لقب پایتخت زعفران جهان را از آن خود کرده است. مدتهاست که فروشندگان زعفران در سراسر ایران و جهان از خوش نامی این منطقه در فروش محصولات گاهاً بی کیفیت و تقلبی استفاده مینمایند و اکثر این فروشنده ها حتی نمیدانند قائنات در کدام نقطه کشور واقع شده است!

لازم است بدینوسله اطلاع رسانی شود تا سودجویی برخی افراد، نام زعفران قائنات که محصول استراتژیک این منطقه و حاصل دسترنج کشاورزان زحمت کش قائناتی است را خدشه دار ننماید و نیز مشتریان و مصرف کنندگان با اطلاع کامل از موقعیت فروشنده ها و تولید کننده های قائناتی اقدام به خرید زعفران با کیفیت نمایند.

اگر زعفرانی که به صورت فله خریداری کرده اید مقداری تیره باشد، این دلیل بر بد بودن زعفران نیست، بلکه به خاطر این است که زعفران در زیر نور خورشید خشک شده است یا به اصطلاح از روش قدیمی یا سنتی جهت خشک کردن زعفران استفاده شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *