قیمت زرشک

قیمت زرشک اناری

قیمت زرشک اناری

تاریخ بروز رسانی قیمت زرشک اناری : 10 آذر1401  (1401/09/10)

در حال حاضر هر کیلو زرشک اناری امسالی با قیمت حدود 100 هزار تومان داد و ستد می شود. (زرشک اناری امسالی 1401)

 

زرشک اناری امسالی

زرشک اناری قائنات برداشت سال 1401

لیست محصولات زرشک اناری ما :

قمیت زرشک دانه اناری

زرشک دانه اناری، این نوع زرشک به روش آفتاب خشک است، دانه‌ های این نوع زرشک در قائنات بعد از برداشت به همراه شاخه و اغلب بدون شاخه و زرشک هایی که بصورت دون شده برداشت شده است در سطحی صاف مقابل آفتاب قرار داده می‌شود و هر روز زرشک را به اصطلاح چک می زنند تا خوب زیر و رو شود، و رطوبت آن کم شود و سریعتر حشک شود، معمولا زرشک اناری در مدت 1 ماه آماده عرضه به بازار می شود.

  • رنگ خوب اما ضعیف تر از پفکی
  • آبدار اما اندکی چروکیده تر از پفکی
  • طرفداران زیاد در مصارف خانگی
  • پف چندانی ندارد نسبت به زرشک پفکی

زرشک انواع متنوعی دارد: زرشک پفکی، زرشک دانه اناری ، زرشک زیرتالاری زرشم سیاه و … انواع مختلف زرشک هستند.

تفاوت زرشک دانه اناری و پفکی از انواع زرشک، به عنوان دو نوع زرشک پرطرفدار، به ماهیت ساختاری آن ها بر می گردد. این دو زرشک از یک جنس و خانواده هستند ولی طی شرایط مختلف آبیاری و کشاورزی و همچنین فراوری، خشک و عرضه به بازار، به دو نوع مختلف تبدیل می شوند.

تفاوت زرشک اناری و پفکی

 


زرشک اناری بیشترین خرید را در بین انواع زرشک به خود اختصاص داده است چراکه دارای کیفیت قابل قبول و قیمت متوسط در میان سایر انواع زرشک ها دارد. قیمت این محصول از زرشک اناری و زرشک زیرتالاری کمتر است و در مصارف خانگی و تزئین غذا و سفره ایرانیان مورد استفاده قرار میگیرد. برای اطلاع از قیمت زرشک اناری می توانید روی لینک کلیک نمایید.


امکان خرید مستقیم و اینترنتی زرشک اناری صادراتی و معمولی از سایت فراهم است. برای خرید زرشک اناری اینجا کلیک نمائید.
در صورت داشتن سوال و مشاوره می توانید از شماره ذکر شده در پایین سایت استفاده کنید.


زرشک اناری در بسیاری از مواقع به دو دسته بندی زرشک اناری صادراتی و دانه اناری معمولی تقسیم می شود. این در حالی است که در برخی فروشگاه ها اناری درجه یک و اناری درجه دو نام گذاری می شوند که فقط از لحاظ لغوی با دسته بندی نوع اول تفاوت داشته و نوع محصول مدنظر فروشگاه ها یکسان می باشد.

در سایت طلای سرخ قیمت زرشک دانه اناری به صورت آپدیت قرار می گیرد.

زرشک دانه اناری به اشتباه با نام زرشک اناری نیز شناخته میشود. هنگام برداشت این نوع، زرشک‌ها را به صورت خوشه‌ای می چینند تا راحت‌تر خشک شود.

سپس دانه‌ها زرشک را از خوشه جدا کرده و آن را در مقابل نور آفتاب قرار میدهند. پس از خشک شدن زرشک‌ها، آنها را به صورت دستی و یا با استفاده از دستگاه تمیز کرده و خوشه‌ها، ذرات ریز سنگ و … را از آن جدا میکنند.

جهت مطالعه مطالب مشابه و شناخت بیشتر زرشک اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.